ARHIV: odbori in komisije v mandatu 2006-2010
ARHIV: odbori in komisije v mandatu 2010-2014
ARHIV: odbori in komisije v mandatu 2014-2018
ARHIV: odbori in komisije v mandatu 2018-2022
Odbori in komisije
JP KOMUNALA RADEČE – NADZORNI SVET
(Imenovan na seji Občinskega sveta, dne 19. 1. 2023)
Zoran ČULK | Titova ul. 46, Radeče |
Adil MUŠINOVIĆ | Ulica OF 23, Radeče |
Marija IMPERL | Pot na stadion 9, Radeče |
Drago KOZINC | Starograjska ul. 8, Radeče |
OBČINSKA VOLILNA KOMISIJA
(Imenovana na Občinskem svetu, dne 19. 1. 2023)
mag. Igor KARLOVŠEK – predsednik | Ulica 11. maja 8, 1433 Radeče |
Martin POVŠE – namestnik predsednika | Titova ul. 36, 1433 Radeče |
Mitja STRNIŠA – rač. programer, član | Pot na jez 46, Radeče |
Valentin GRAHEK – član | Pot na brod 4, Radeče |
Igor BERVAR – član | Titova ul. 97, 1433 Radeče |
Marko PRNAVER – namestnik člana | Hotemež 28, 1433 Radeče |
Vida MESAR – namestnica člana | Dobrava 8 a, Radeče |
Suzana HOČEVAR – namestnica člana | Obrežje 61 a, 1433 Radeče |
SVET ZA PREVENTIVO IN VZGOJO V CESTNEM PROMETU
(Imenovan na seji Občinskega sveta, dne 19. 1. 2023)
Danijel HITER | Pot na jez 11 a, Radeče |
Tomaž KNAVS | Ul. Milana Kosa 11, Radeče |
Ambrož KARLOVŠEK | Jelovo 32, Radeče |
Franc ZOREC | Obrežje 56, Radeče |
Alojz KMETIČ | Prapretno 20 a, Radeče |
Rado MREŽAR | Jagnjenica 57, Radeče |
Zoran ŠPRINGER | Stari dvor 25, Radeče |
Ludvik KOS | Dobrava 13, Radeče |
Franc TITOVŠEK | Vodovodna ulica 7, Radeče |
ODBOR ZA GOSPODARSTVO, KMETIJSTVO, OKOLJE, KOMUNALNO DEJAVNOST, TURIZEM, OBČINSKO PREMOŽENJE IN FINANCE
(Imenovan na seji Občinskega sveta Občine Radeče, 19. 1. 2023)
Marija IMPERL – predsednica | Pot na stadion 9, Radeče |
Tel .: 051 312 558 | |
Rok ZAHRASTNIK | Hotemež 33, Radeče |
Tomaž NOVAK | Svibno 7 b, Radeče |
Peter MLAKAR | Pot na jez 13 a, Radeče |
Urška RENKO | Svibno 23, Radeče |
Mirko BERVAR | Stari dvor 23 b, Radeče |
Janja RIBIČ | Jagnjenica 60, Radeče |
ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI, SOCIALNO POLITIKO IN DELO Z DRUŠTVI
(Imenovan na seji Občinskega sveta Občine Radeče, 19. 1. 2023)
Manja PLUT– predsednica | Titova ulica 74, Radeče |
Tel.: 031 672 270 | |
Breda ŠULIGOJ | Žebnik 44, Radeče |
Miran PRNAVER | Nad Mlinščico 8, Radeče |
Helena BREGAR ŠRAMEL | Jagnjenica 11, Radeče |
Franc GROS | Jagnjenica 23 a, Radeče |
Igor KLANŠEK | Titova ulica 21, Radeče |
Anja GOSPODARIČ | Pot na brod 2, Radeče |
KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA
(Imenovana na seji Občinskega sveta, dne 14. 12. 2022)
Janez PREŠIČEK – predsednik | Ul. talcev 1, Radeče |
Dušan PODLESNIK | Obrežje 15, Radeče |
Zoran ČULK | Titova ulica 46, Radeče |
Miran PRNAVER | Nad Mlinščico 8, Radeče |
Peter MLAKAR | Pot na jez 13 a, Radeče |
KOMISIJA ZA STATUTARNA IN PRAVNA VPRAŠANJA
(Imenovana na seji Občinskega sveta Občine Radeče, 19. 1. 2023)
Drago KLANŠEK – predsednik | Log pri Vrhovem 21, Radeče |
Tel .: 041 794 387 | |
Špelca IMPERL | Pot na stadion 9, Radeče |
Miran PRNAVER | Nad Mlinščico 8, Radeče |
Helena BREGAR ŠRAMEL | Jagnjenica 11, Radeče |
Urška RENKO | Svibno 23, Radeče |
Lovro VOLF | Pot na jez 9 c, Radeče |
Petra BREZNIKAR | Jagnjenica 13 č, Radeče |
DRUŽBA ZA KABELSKI IN KOMUNIKACIJSKI SISTEM RADEČE- PROGRAMSKI SVET
(Imenovani na seji Občinskega sveta Občine Radeče, 19. 1. 2023)
Zvone DORNIK | Žebnik 42, Radeče |
Polona ŠMRGUT | Njivice 15, Radeče |
Matjaž ŠULIGOJ | Stari dvor 24, Radeče |
Miran PODLESNIK | Hotemež 12, Radeče |
Zdravko BREGAR | Jagnjenica 10 b, Radeče |
KOMISIJA ZA OCENJEVANJE NAJLEPŠE KRAJEVNE SKUPNOSTI, HIŠE IN KMETIJE
(Imenovana s strani župana, 11. 4. 2023)
Jovanka KRANJEC | Ulica Milana Majcna 21, Radeče |
Mira MAJNAR | Kolenov graben 8, Radeče |
Marinka ZUPANČIČ | Pot na brod 3, Radeče |
Nataša ČEČ
Anita KLJUČEVŠEK |
Jelovo 33 a, Radeče
Svibno 9, Radeče |
Ana ZAVRŠNIK
Julija TREBEŽNIK |
Goreljce 3 a, Radeče
Jagnjenica 45, Radeče |
KOMISIJA ZA KMETIJSTVO
(Imenovana s strani župana, 23. 2. 2023)
Bernarda GRAČNER – predstavnik kmetijsko svetovalne službe | |
Borut KNEZ | Brunška Gora 15, 1433 Radeče |
Benjamin ŽONTA | Svibno 34, Radeče |
Vane URH | Svibno 9, Radeče |
Jerneja NOVAK | Titova ul. 101, 1433 Radeče |
Feliks KORBAR | Močilno 23, 1433 Radeče |
Miran HOČEVAR | Obrežje 62, Radeče |
Člani organov javnih zavodov in javnih podjetji
Svet zavoda JZ GLASBENA ŠOLA LAŠKO-RADEČE
(Imenovan na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Rok ŽELEZNIK | Obrežje 31, Radeče |
Svet zavoda JZ ZD RADEČE
(Imenovan na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Simon ŽNIDAR | Šolska pot 1, Radeče |
Andreja BURKELC KLAJN | Vrhovo 51, Radeče |
Zoran ČULK | Titova ulica 46, Radeče |
Jacinta DOBERŠEK MLAKAR | Pot na jez 13 a, Radeče |
Svet zavoda JZ Osnovna šola Marjana Nemca Radeče
(Imenovani na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Metka ČULK | Titova ulica 46, Radeče |
Maja ČEPIČ ŽNIDAR | Šolska pot 1, Radeče |
Helena KINK | Jelovo 13 b, Radeče |
Svet lokalnih skupnosti Centra za socialno delo Celje
(Imenovana na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Doroteja JAZBEC | Jelovo 45, Radeče |
Svet Javnega zavoda KTRC Radeče
(Imenovani na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Anton LIPOGLAVŠEK | Titova ulica 93, Radeče |
Tomaž NOVAK | Svibno 7 b, Radeče |
Svet Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti, Območne izpostave Laško
(Imenovani na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Aleš BREZNIKAR | Močilno 6, Radeče |
Žan BREGAR | Jagnjenica 10 b, Radeče |
Svet Javnega zavoda Knjižnica Laško
(Imenovana na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Maja RALCA
Darko BERUS (kot predstavnik uporabnikov oz. zainteresirane javnosti imenovan na 2. dopisni seji OS Občine Radeče, dne 21. 5. 2020) |
Log pri Vrhovem 8, Radeče
Ulica OF 4, Radeče |
Svet Javnega zavoda Celjske lekarne
(Imenovana na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Renata JEGLIČ | Zagrad 29 a, Radeče |
Skupščina podjetja CEROZ, d.o.o.
(Imenovan na seji Občinskega sveta Občine Radeče, dne 19. 1. 2023)
Marija IMPERL | Pot na stadion 9, Radeče |